Porady

Crysis 2 zmiana ustawień grafiki - PC

Autor: adderam 29.03.11, 22:17
zarchiwizowany
Jak na razie wersja pecetowa gry Crysis posiada dość ubogie opcje zmiany grafiki. Prócz zmiany rozdzielczości, opcji synchronizacji pionowej i zmiany ogólnych ustawień graficznych(niski, średni, wysoki) w menu ustawień nie znajdziemy żadnych szczegółowych opcji, które mogłyby zwiększyć liczbę klatek lub pokazać maksymalne piękno gry. Na szczęście już niedługo ma pojawić się łatka do gry, która by dodała bardziej szczegółowe opcje graficzne. Jak na razie musimy zadowolić się - a jest czym, bo to bardzo przydatne narzędzie - edytorem grafiki stworzonym przez pewnego fana gry.

Program zwie się "Crysis 2 Advanced Video Options" i możemy pobrać go bezpłatnie z sieci(ze względu na możliwe prawa autorskie nie podaje linku, polecam wygooglować - na pewno znajdziecie). Najnowsza wersja ma numerek 1.6 i pozwala nam na dowolne ustawienia opcji grafiki, tak jak na prezentowanym niżej obrazku:
http://steam24.pl/images/stories/remote/http--3.bp.blogspot.com--lQ4GvwmRUPU-TY9TYqmX3SI-AAAAAAAAAFo-UJw_utcxYgw-s1600-Crysis2AdvancedGraphicsOptions1_6.png
Crysis 2 zmiana ustawień grafiki - PC - adderam 29.03.11, 22:17    
Na tym serwisie obowiązuje regulamin Forum.Gazeta.pl

Dołącz do społeczności