Porady

Symulator Farmy 2011 zacina się, co robić?Poradnik

Autor: adderam 29.06.11, 12:22
zarchiwizowany
Przedstawiamy Wam kilka wskazówek, które pomogą w optymalizacji Symumatora Farmy 2011 i zlikwidowaniu niektórych problemów, które mogą wystąpić na Waszej konfiguracji sprzętowej:

1. Zmniejszenie wszystkich opcji niekoniecznie zwiększy wydajność, a na pewno pogorszy jakość grafiki. Parametry które warto wyłączyć lub zmniejszyć to antialiasing, synchronizacja pionowa i filtrowanie anizotropowe. W przypadku każdej gry to właśnie te opcje są największym pożeraczem zasobów naszego sprzętu.

2. Rozdzielczość ekranu. Im większa, tym więcej szczegółów na ekranie, ale i mniejsza wydajność. Warto pobawić się ustawieniami rozdzielczości i wybrać taką która najbardziej nam będzie odpowiadać, zarówno pod względem wydajności, jak i jakości.

3. Zainstaluj najnowsze sterowniki graficzne. Bardzo często przyczyną obniżonej wydajności jest posiadanie starych sterowników do karty graficznej. Najnowsze sterowniki do kart NVIDIA Geforce możecie pobrać stąd, a do AMD Radeon stąd.

4. Poczekaj na aktualizacje do gry (i ewentualnie pobierz dostępne). Bardzo często nowe technologie mają problem z perfekcyjnym funkcjonowaniem. W przyszłości na pewno ukażą się łatki do gry poprawiające zarówno rozgrywkę, jak i działanie gry.

5. Zaktualizuj biblioteki DirectX 9. Jako, że Symulator Farmy korzysta właśnie z tych konkretnych bibliotek warto zainstalować ich najnowszą wersję (jest to również przydatne dla innych gier). Najnowszą wersję bibliotek DirectX możecie pobrać tutaj.

Jeśli gra nadal nie działa najlepiej należy sprawdzić czy nasz komputer spełnia wymagania sprzętowe. Wymagania Symulatora Farmy 2011 - encyklopedia gier polygamii
 
Sortuj:
drzewko
od najstarszego
od najnowszego
drzewko odwrotne
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Symulator Farmy 2011 zacina się, co robić?Poradnik - adderam 29.06.11, 12:22    
Re: Symulator Farmy 2011 zacina się, co robić?Por - Gość: mw 29.01.12, 15:27    
Na tym serwisie obowiązuje regulamin Forum.Gazeta.pl

Dołącz do społeczności