Porady

Gothic jak zostać nowicjuszem?

Autor: pathfinder 14.09.11, 12:48
zarchiwizowany
Oto krótki poradnik jak zostać nowicjuszem w grze Gothic.

http://bi.gazeta.pl/im/6/8813/z8813106X,Okladka-gry-Gothic.jpg

1. Idziemy do Obozu Bractwa. Z racji tego, że droga do niego jest dosyć niebezpieczna prosimy Ball Parveza, aby nas tam zaprowadził.

2. Gdy jesteśmy już na miejscu rozmawiamy z Lesterem i pytamy o możliwość dołączenia do tego obozu. Nowicjusz każe nam się zgłosić do Cor Caloma (znajdziemy go na wiszących domach, Lester może nas tam zaprowadzić). Cor Calom pozwoli nam dołączyć do Bractwa pod warunkiem, że zdobędziemy poparcie przynajmniej czterech Guru.

3. Baal Nabim - prosimy Lestera by gdzieś nas zabrał i tam na osobności pytamy go jak zaimponować temu Guru. Następnie postępujemy zgodnie z planem Lestera i tak oto zyskujemy poparcie Baal Nabima.

4. Baal Trondal - ten Guru sam do nas zagada. Poprosi nas byśmy znaleźli nowego członka dla Bractwa. Rozmawiamy z Melvinem i pytamy go o jego kumpla ze Starego Obozu, Dusty'iego. Idziemy do Starego Obozu i zabieramy kopacza. Po przyprowadzeniu go przed oblicze Baal Trondala, Guru da nam swoje poparcie.

5. Baal Tyon - udajemy się do Nowego Obozu i pomagamy Ball Kaganowi roznieść bagienne ziele. Po ukończeniu tego zadania Kagan da nam specjalną sztukę dla Baal Tyona. Jeśli mu ją oddamy uzyskamy jego poparcie.

6. Baal Orun - Idziemy do Ghorima - nowicjusza, który pracuje niedaleko plantacji ziela. Ten mówi nam o swoim problemie z Harlokiem. Musimy namówić Harloka do pracy. Niestety żadne słowne argumenty na niego nie działają dlatego musimy go potraktować mieczem. Kiedy pobity Harlok wstanie uda się wreszcie do pracy. Wracamy do Ghorima i meldujemy wykonanie zadania. Całą akcję uważnie obserwował Baal Orun, który da nam zwój "sen" i swoje poparcie.

7. Baal Cadar - używamy zwoju "sen" na jednym z nowicjuszy koło Baal Cadara. Zachwycony naszym czynem Guru daje nam swoje poparcie.

Jeśli mamy poparcie przynajmniej 4 Guru idziemy do Cor Caloma, a on mianuje nas Nowicjuszem.
Gothic jak zostać nowicjuszem? - pathfinder 14.09.11, 12:48    
Na tym serwisie obowiązuje regulamin Forum.Gazeta.pl

Dołącz do społeczności