Porady

Diablo 3 - Infernalna Machina

Autor: pathfinder 21.10.12, 13:01
zarchiwizowany
http://bi.gazeta.pl/im/9/11206/z11206669T,Diablo-3-okladka.jpg

Infernalna Machina to nowe, wprowadzone wraz z patchem 1.0.5 wyzwanie w Diablo III. Gracze, którzy osiągnęli już 60 poziom będą mogli skonstruować wspomnianą machinę, które da im możliwość walki z wyjątkowo potężnymi bossami. Za ich pokonanie gracze mają zostać sowicie wynagrodzeni. Zanim jednak będzie można stawić im czoła, trzeba najpierw znaleźć kilka przedmiotów wymaganych do stworzenia urządzenia.

Przedmioty do stworzenia machiny

Aby zbudować Infernalną Machinę należy znaleźć jej cztery składowe składniki, które trzymają w posiadaniu potężni klucznicy ukryci w każdym akcie na poziomie inferno. I tak oto znaleźć trzeba:
- Klucz zniszczenia - wypada z Klucznika Odega na Polach Niedoli w akcie I;
- Klucz nienawiści wypada z Klucznika Sokahra w Oazie Dalgura w akcie II;
- Klucz grozy wypada z Klucznika Xah’Ritha w Kamiennym Forcie w akcie III;
- Schemat Infernalnej Machiny , przeznaczony dla kowala, wypada z Klucznika Nekarata na pierwszym poziomie Srebrnej Iglicy w akcie IV.

http://bi.gazeta.pl/im/fotomon/polygamia/f640x640/92/80/915111de99.jpg

Istotny jest fakt, że pomimo możliwości spotkania kluczników na każdym poziomie trudności, warunkiem znalezienia klucza jest pokonanie klucznika na Inferno oraz posiadanie piątego poziomu Męstwa Nefalemów.

Konstruowanie machiny

Jeśli posiadamy już wymienione wyżej przedmioty, w celu zbudowania machiny należy udać się do kowala w mieście. Musi on posiadać 10-ty poziom umiejętności aby mógł nauczyć się schematu. Kowal zażyczy sobie 12 000 złota za złożenie urządzenia.

http://bi.gazeta.pl/im/fotomon/polygamia/f640x640/91/80/91bdae3a4c.jpg

Uruchamianie machiny

Kiedy już zdobędziemy Infernalną Machinę musimy udać się do Domostwa Heretyka w Nowym Tristram (koło Brata Malachiasza Uzdrowiciela). Aby uruchomić machinę wystarczy kliknąć na nią PPM. Naszym oczom ukaże się duży czerwony portal.

http://bi.gazeta.pl/im/fotomon/polygamia/f640x640/93/80/912ddff97f.jpg

Należy pamiętać, że raz uruchomiona machina niszczy się i aby ponownie uruchomić portal trzeba zbudować kolejną.

Przeciwnicy

Jeśli zdecydujemy się przejść przez portal zostaniemy wrzuceni do jednego z trzech światów, w których czeka nas pojedynek z parą bossów:
- Kraina Niezgody - Król Leoryk i Mahda
- Kraina Chaosu - Ghom i Rakanoth
- Kraina Zamętu - Bestia oblężnicza i Zoltun Kull

http://bi.gazeta.pl/im/fotomon/polygamia/f640x640/94/80/9191ea346f.jpg

Bossowie są niestety ciężcy, na szczęście możemy próbować się z nimi ile chcemy - portal działa dopóki nie wyjdziemy z gry.

Nagrody

Za zgładzenie pary bossów otrzymamy przedmioty i złoto. Oprócz tego mamy szansę na zdobycie jednego z trzech składników wymaganych do stworzenia potężnego artefaktu - Pierścienia Piekielnego Ognia.
Diablo 3 - Infernalna Machina - pathfinder 21.10.12, 13:01    
Na tym serwisie obowiązuje regulamin Forum.Gazeta.pl

Dołącz do społeczności